Aktualności

22 Kwiecień 2017

W dniach 21-22 kwietnia braliśmy udział w dniach otwartych firmy PROSAT w Krzyżanowicach.

 
Na naszym stoisku zobaczyć można było nie tylko profesjonalne maszyny Ferris, ale i kosiarki do wykorzystania w przydomowym ogrodzie marki Weibang.
Dużą atrakcją była możliwość przetestowania naszych maszyn w terenie. Ogromne wrażenie wśród klientów robiła prędkości oraz komfort z jakimi można kosić kosiarkami Ferris.
Oprócz bardziej popularnych maszyn, takich jak kosiarki spalinowe czy wertykulatory , w czasie pokazu można było sprawdzić działanie wycinarki do darni czy aeratora rurkowego Weibang.


Bardzo dziękujemy firmie PROSAT za zaproszenie. Mamy nadzieję, że wysiłek włożony w organizacje tej imprezy przełoży się na wzrost sprzedaży oraz jeszcze większą popularność firmy PROSAT.
 

maszyny ogrodnicze, sprzęt ogrodniczy, kosiarki traktorki ferrismaszyny ogrodnicze, sprzęt ogrodniczy, kosiarki traktorki ferrismaszyny ogrodnicze, sprzęt ogrodniczy, kosiarki traktorki ferrismaszyny ogrodnicze, sprzęt ogrodniczy, kosiarki traktorki ferris

Aktualny katalog na rok 2018 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.