Aktualności

05 Listopad 2018

Tegoroczny zjazd dilerów firmy Cedrus był dla nas bardzo wyjątkowy, ponieważ w tym roku obchodzimy 25-lecie firmy!

 

 

W miejscowości Sobienie Królewskie w dniach 20-22.10.2018 r. odbyła się coroczna konferencja firmy CEDRUS. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć liczne grono naszych wspołpracowników, podsumowaliśmy dotychczasowe działania i przedstawiliśmy plany na kolejne lata z dwóch powodów. , Jak co roku chcieliśmy się spotkać i porozmawiać o mijającym sezonie, posłuchać uwag i spostrzeżeń oraz przedstawić ofertę na zbliżający się sezon 2019. Był to dla nas również szczególnie ważny dzień, ponieważ dotyczył obchodzonego w tym roku 25-lecia działalności naszej firmy. Podczas wieczornej gali rozdawane były nagrody naszym dilerom za długoletnią współpracę, a miłą zabawę zapewniły dodatkowe atrakcji, można było wziąć w udział w konkursach z nagrodami. Rozpoczęliśmy uroczystym powitaniem naszych gości przez prezesa naszej firmy Pana Krzysztofa Nowaka, następnie odbył się uroczysty obiad.

 

 

Kolejnym ważnym elementem naszych spotkań był pokaz maszyn oraz nowości na rok 2019. Każdy kto miał ochotę mógł w terenie przetestować urządzenia takich marek jak Ferris, Agria, Simplicity, Cedrus, Weibang, Worx, Pubert, Masport, Kaaz. W tym roku możemy pochwalić się nowym asortymentem m.in.: agregatami prądotwórczymi, pompami wody i opryskiwaczami. Od teraz możemy zaoferować również nowe maszyny budowlane, elektronarzędzia oraz wiele innych nowości, które były niespodzianką dla naszych dilerów i wspołpracowników. 

 

 

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nowości w naszej ofercie czyli maszyny budowlane oraz wysokiej jakości elektronarzędzia marki Worx. Następnie na sali konferencyjnej obyły się prezentacje dotyczące nowych maszyn oraz przyszłości naszej firmy. Wieczorem wszyscy uczestniczyli w uroczystej gali, na której rozdane zostały nagrody dla naszych partnerów handlowych, którzy najdłużej współpracują z firmą Cedrus. Nie brakowało atrakcji oraz wysmakowanych potraw. Zabawa trwała do białego rana.

 

 

Chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom za te 25 lat współpracy oraz za tak liczne pzybycie. Liczymy na kolejne, wspólne 25 lat oraz życzymy samych sukcesów biznesowych!

 

Zobacz też Zjazd 2017 - Osada Karbówko -> 

Aktualny katalog na rok 2020 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.