Aktualności

21 Listopad 2016

W terminie od 21.11 do 30.11 odbyły się coroczne konferencje firmy Cedrus z partnerami handlowymi z całej Polski.
Spotkania zorganizowane zostały w trzech częściach Polski, aby jak najbardziej ułatwić dotarcie na miejsce naszym dilerom.

Pierwsza konferencja odbyła się w terminie od 22-23 listopada w Osadzie Karbówko dla naszych kontrahentów z całej części północnej naszego kraju.

Drugie spotkanie odbyło się w Prószkowie koło Opola w terminie 24-25 listopada dla naszych partnerów z regionu południowo-zachodniego, części południowego, oraz centralnej Polski.

Ostatni zjazd zorganizowany został w Racławicach koło Krakowa w terminie 28-29 listopad dla naszych dilerów z regionu południowego oraz wschodniego. 

Każda konferencja składała się z kilku etapów. Na wstępie po powitaniu gości i prezentacji firmy każdy z uczestników miał możliwość nie tylko zobaczyć całą gamę naszych maszyn oraz akcesoriów, ale także mógł wypróbować maszyny.

Kolejnym etapem była prezentacja multimedialna dotycząca naszego asortymentu, każdej marce poświęciliśmy kilka minut aby chociaż w minimalnym stopniu przybliżyć uczestnikom najważniejsze funkcję i zalety sprzętu ogrodowego, który znajduje się w naszej ofercie.
 
Ostatnim etapem była kolacja, na której w mniejszych grupach mogliśmy przedyskutować zagadnienia, które nurtują naszych klientów, dowiedzieć się czego potrzebują, aby się rozwijać, w którą stronę ma iść firma Cedrus, aby w jak najbardziej profesjonalny sposób zaopatrywać naszych klientów w sprzęt, akcesoria i części zamienne.
 
Bardzo dziękujemy naszym partnerom z całego kraju za liczne przybycie na konferencję, za zaangażowanie w trakcie spotkania.
Życzymy wszystkim sukcesów w kolejnym roku.

 

sklep ogrodniczy Cedrus >

Aktualny katalog na rok 2018 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.