Aktualności

09 Listopad 2016

W listopadzie w Bolonii odbyły się jedne z największych targów branży rolniczej i ogrodniczej w Europie. Delegacja naszej firmy odwiedziła to wydarzenie. Mieliśmy okazję spotkać się z naszymi partnerami z całego świata oraz poznać nowości wśród maszyny, aby móc w przyszłości spełniać oczekiwania naszych klientów co do wprowadzania nowych rozwiązań i technologii. Na targach mogliśmy zobaczyć stoiska wielu z naszych długoletnich partnerów takich jak: Pubert, Cifarelli, Kaaz, Briggs&Stratton, Ferris, Simplicity, Ibea, Tecomec, Agrinova, Rato, a także nowości w naszej ofercie jak choćby Worx.

W trakcie targów mieliśmy zaszczyt odebrać nagrodę, za całokształt współpracy, z rąk prezesa firmy Pubert. Jest do dla nas duże wyróżnienie zważywszy na fakt, iż francuski Pubert jest największym producentem glebogryzarek na świecie, a nagrodę otrzymało 20 najlepszych dystrybutorów.

 

Aktualny katalog na rok 2018 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.