Totalne raty 0%

Totalne raty 0%
Maksimum korzyści,
minimum formalności z Alior Bank
  • Decyzja od razu podczas zakupów w sklepie
  • Nie musisz mieć konta w Alior Bank
  • Minimum formalności 
Jak kupić na raty?
   

Wybierz towar u Dilera

z opcją finansowania

Kredyt 0 %

Wypełnij wniosek kredytowy

na miejscu i poczekaj kilka minut

na decyzję 

Ciesz się zakupem
     

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu ratalnego (bez kredytowanych kosztów): 2400 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2400 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu ratalnego: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, ubezpieczenie: 0 zł), 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 240 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.01.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w sprzedaży kredytu. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Informacja handlowa wg stanu na 15.01.2018 r.

Kredyt ratalny dotyczy zakupu wybranych urządzeń, których lista dostępna jest na cedrus.com.pl/raty, wybrane modele traktorków: Cedrus, Simplicity, Ariens, wybrane modele zero-skrętów Simplicity, produkty Weibang oraz kosiarki automatyczne Worx.

W imieniu Alior Bank S.A., firma https://cedrus.com.pl/dilerzy  umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów.

Aktualny katalog na rok 2019 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.