Aktualności

25 Listopad 2017

W dniach od 18 do 21 listopada 2017 roku mieliśmy przyjemność gościć naszych partnerów handlowych z całego kraju na corocznym spotkaniu poświęconym podsumowaniu mijającego roku oraz przedstawianiu oferty na rok 2018.


Spotkanie odbyło się w dwóch terminach 18-19.11 oraz 20-21.11 w sprawdzonym i lubianym przez naszych gości miejscu tzn. w Osadzie Karbówko. Jednym z wielu elementów tego wspaniałego wydarzenia była prezentacja i możliwość wypróbowania w terenie naszych maszyn, a wybierać było w czym. Dla naszych gości przygotowaliśmy cały przekrój oferowanych przez nas maszyn od kosiarek spalinowych, przez dmuchawy do liści, wykaszarki, opryskiwacze, glebogryzarki, traktorki po profesjonalne maszyny Ferris czy Ariens. 


Nowością budzącą bardzo duże zainteresowanie były produkty dobrze wszystkim znanej niemieckiej marki Agria. Wśród prezentowanych urządzeń największe emocje wzbudzała kosiarka do koszenia skarp Agria 9600 sterowana zdalnie za pomocą pilota. Na temat tej kosiarki pojawi się już w najbliższym czasie osobny artykuł.


Wieczorem odbył się uroczysty bankiet, którego najważniejszym punktem była prezentacja naszych nowych traktorków ogrodowych marki Cedrus. Zaprezentowaliśmy cztery nowe traktorki z 6, które dostępne będą w następnym sezonie w ofercie. Wygląd maszyn oraz sposób prezentacji bardzo spodobał się naszym klientom. Oprócz standardowych traktorków do użytku domowego zaproponowaliśmy także modele z koszem, który opróżniać można na przyczepę na wysokości 1,85m oraz kosiarkę mulczującą z napędem na 4 koła do koszenia nieużytków oraz pochyłości.


Dziękujemy pracownikom oraz dyrekcji Osady Karbówko za wspaniałą organizację oraz dbałość o każdy szczegół.


Naszym partnerom handlowym życzymy sukcesów w sprzedaży w nadchodzącym 2018 roku , dziękujemy za liczne przybycie na naszą konferencje mimo, że dla wielu była to daleka podróż.


Do zobaczenia w przyszłym roku!
 

Aktualny katalog na rok 2018 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.