Aktualności

11 Wrzesień 2017

W dniu 10.09.2017 wraz z naszym partnerem firmą Gardenmet z Krasnegostawu mieliśmy przyjemność prezentować nasze maszyny na Dożynkach Powiatu Chełmskiego w Rejowcu.
 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się cała gama kosiarek spalinowych marki Weibang. Każdy mógł  na własne oczy przekonać się jak wysokiej jakości wykonanie prezentują te kosiarki. 


Niemałą atrakcją była możliwość wypróbowania w terenie profesjonalnej kosiarki Ferris Stand-On. Klienci zwracali uwagę na komfort pracy oraz solidną budowę tej wyjątkowej maszyny. Duża prędkość koszenia oraz zerowy promień skrętu, dzięki któremu kosiarka może obrócić się w miejscu powodował, że nikt nie przeszedł obojętnie podczas prezentacji tej kosiarki.


W czasie dożynek można było przetestować najwyższy model traktorka ogrodowego Simplicity Conquest. Unikalne cechy takie jak amortyzatory zawieszenia, blokada mechanizmu różnicowego, automatyczna kontrola trakcji, elektrycznie regulowana wysokość koszenia i silnik o mocy 27KM powodowały, że nie brakowało chętnych, którzy chcieli sprawdzić działanie naszego traktora podczas koszenia trawy.


W trakcie imprezy prezentowaliśmy nowość w naszej ofercie czyli narzędzia elektryczne i cieszące się coraz większą popularnością narzędzia akumulatorowe. Pełną ofertę maszyn zasilanych baterią już niedługo będziecie mogli znaleźć na naszej stornie internetowej. 
Dziękujemy firmie Gardenmet za zaproszenie i życzymy wielu sukcesów w sprzedaży.

Sprzęt ogrodniczy 


 

Aktualny katalog na rok 2020 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.