TRAKTORKI JEDNOOSIOWE

Nowością w naszej ofercie są traktorki jednoosiowe marki Cedrus, czyli ciągniki, których konstrukcja składa się z jednoosiowego układu jezdnego, silnika Loncin i skrzyni biegów. Traktorek jednoosiowy, zwany też ciągnikiem, może być wykorzystywany przy uprawie roli, pielęgnacji terenów zielonych, do pracy w parkach, na skwerach czy w ogrodzie. W zależności od potrzeb, traktorek jednoosiowy wykona zarówno podstawowe zabiegi uprawowe jak i pielęgnacyjne, a dzięki swojej kompaktowej konstrukcji praca w różnorodnych miejscach jest znacznie ułatwiona.

Uniwersalność traktorków jednoosiowych wynika z możliwości współpracy urządzenia głównego z szeroką gamą osprzętu. Sprawia to, że maszyna posiada szeroki wachlarz zastosowań. W zależności od potrzeb, przystawki można doczepić zarówno z przodu jak i z tyłu ciągnika. Wystarczy jedynie przekręcić kierownicę i zamontować osprzęt.

Aby poznać prawdziwą wszechstronność naszych traktorków, w ofercie prezentujemy szeroką gamę przystawek. Traktorki jednoosiowe mogą współpracować zarówno z pasywnymi narzędziami takimi jak pługi, obsypniki, ale także aktywnymi, napędzanymi za pomocą WOM takimi jak glebogryzarki, brony aktywne, siewniki, kosiarki itd. Sprawdź naszą szeroką gamę przystawek i akcesoriów.

Bezpieczeństwo i komfort operatora mają pierwszorzędne znaczenie. Dzięki wbudowanym funkcjom, takim jak regulowana kierownica, wybór kilku prędkości roboczych i urządzeń zabezpieczających, które zostały zaprojektowane w celu zapobiegania wypadkom podczas pracy. Traktorki jednoosiowe oraz ich akcesoria i przystawki zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi dyrektywami europejskimi.

Sprawdź też nasze traktorki ogrodowe.

Traktorki jednoosiowe
10999,00 zł

Aktualny katalog na rok 2024 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.