ZAGĘSZCZARKI SPALINOWE

Zagęszczarki spalinowe to urządzenie szczególnie pomocne na placach budowy. Ich zadaniem jest zagęszczanie podłoża przy pomocy silnych wibracji przenoszonych na metalową płytę przez wzbudnice napędzaną przez silnikiem spalinowym.

Jednym z kluczowych parametrów w dla każdej zagęszczarki płytowej jest głębokość na jaką zagęszczany jest grunt. Wartość ta uzależniona jest od kilku parametrów. Między innymi wagi czy mocy silnika, który decyduje o wartościach wibracyjnych zagęszczarki. Model Cedrus ZG01 pozwala na zagęszczanie do głębokości 35cm.

Oferowane przez nas modele zagęszczarek Cedrus cechuje kompaktowa budowa oraz wytrzymała konstrukcja wyposażona w system antywibracyjny, chroniący operatora przed skutkami długotrwałej pracy maszyną. W standardzie urządzenia wyposażone są w mate silikonową oraz koła transportowe. Zagęszczarki Cedrus poruszają się tylko ruchem do przodu. Dzięki temu zwiększeniu ulega bezpieczeństwo ich obsługi oraz wygoda użytkowania. Całość obsługi jest bardzo prosta i zasadniczo ogranicza się do włączenia silnika i podniesienia jego obrotów. Sterownie maszyną odbywa się poprzez ergonomiczny uchwyt sterujący.

W ofercie firmy Cedrus dostępne są także modele zagęszczarek ZG03 i ZG04 o wadze 160kg, wyposażone  w bieg wsteczny (tzw. Rewers). Ich obsługa jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą dźwigni umieszczonej na uchwycie sterującym. Mocny silnik zapewnia długotrwałe, bezawaryjne działanie. Zagęszczarka może być transportowana za pomocą kół transportowych, w która wyposażone są oferowane przez nas modele lub mogą być przenoszona za pomocą koparki, dzięki specjalnemu uchwytowi zintegrowanemu z ramą maszyny.

czytaj więcej
Zagęszczarki spalinowe
10799,00 zł
2299,00 zł
4099,00 zł
Zagęszczarka spalinowa Cedrus ZG07 Proste krawędzie CEDZG07
2499,00 zł
6199,00 zł
2499,00 zł

Aktualny katalog na rok 2024 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.