Aktualności

28 Maj 2020

Jak zawsze, wiosna to dla ogrodników (zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorów) początek sezonu. W tym roku chcieliśmy przygotować coś naprawdę specjalnego. Tak właśnie powstała nowa seria „CEDRUS na warsztacie”, która dostępna jest na naszym kanale na YouTube.

„CEDRUS na warsztacie” prowadzi nasz Maciej Widuliński – nasz kolega oraz prawdziwy pasjonat ogrodnictwa, który o maszynach wie wszystko.

Poszukujecie sprawdzonej kosiarki, lecz nie wiecie na co zwrócić uwagę dokonując wyboru? Chcecie dowiedzieć się jak przygotować nowy wertykulator do pierwszego odpalenia? Zastanawiacie się jak poprawni przygotować maszynę do przerwy zimowej? Jeśli wasza odpowiedź brzmi „tak”, to „CEDRUS na warsztacie” jest właśnie dla Was!

Już dziś zapraszamy do oglądania. Aby być na bieżąco z nowymi odcinkami koniecznie zastawcie subskrypcję oraz kliknijcie dzwoneczek. Dzięki temu nie umkną Wam nowe odcinki.

Aby wejść na nasz kanał kliknijcie w link: https://www.youtube.com/channel/UCysxNNKADCX9LYFqhhMggRQ

Aktualny katalog na rok 2024 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.