Aktualności

18 Czerwiec 2020

Tegoroczna wiosna nie należała do łatwych. Sytuacja w kraju i na świecie sprawiła, że większość z nas została zamknięta w domach. Również dla nas był to bardzo duży problem. Po raz pierwszy od lat nie mogliśmy wyruszyć w teren by się z Wami spotkać.

Na szczęście sytuacja zmieniała się 26 maja, wreszcie nasz Demo Car powrócił na drogi. A wszystko po to, abyście mogli zobaczyć oferowany przez nas sprzęt tam gdzie czuje się najlepiej, czyli w terenie.

We wtorek 16.06.2020 roku, udało nam się trafić do malowniczego Lądka Zdroju, gdzie odbył się pierwszy po przerwie pokaz Cedrus. Zaprezentowaliśmy trzy bardzo ciekawe kosiarki, znajdujące się naszej ofercie:

Niezwykle cieszymy się, że nasz sprzęt w Lądku bardzo się spodobał. My również będziemy miło wspominać to piękne miejsce.

Jeśli również jesteście zainteresowani pokazami Cedrus, koniecznie skontaktujcie się z naszymi dilerami. Ich pełną listę znajdziecie, klikając tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą mini fotorelacją z pokazów w Lądku Zdroju.

Demo Car

Lądek Zdrój

Pokazy

Poazky w Lądku Zdroju

Demo Car 2020

Pokazy sprzętu

 

Aktualny katalog na rok 2024 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.