Aktualności

30 Sierpień 2017

Mimo, że dla większości czas wakacji kojarzy się z plażą i morzem, dla nas był to okres intensywnej pracy. Democar Cedrus nie odpoczywał. Obecni byliśmy na wielu imprezach branżowych, oraz prezentacjach naszych maszyn ogrodniczych w różnych miejscach kraju.

29.07.2017 roku w Lesku odbyły się międzynarodowe zawody młodych drwali ze szkół leśnych z Polski, Węgier, Słowacji, Rumuni i Ukrainy „Młodzi Drwale Karpat”. Firma Cedrus była jednym ze sponsorów tego konkursu. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

W lipcu prezentowaliśmy nasze maszyny na Śląsku, gdzie dużym zainteresowaniem cieszą się nasze kosiarki o zerowym promieniu skrętu Ferris.

Sierpień to wyjątkowo aktywny miesiąc. Nasz samochód demonstracyjny załadowany maszynami odwiedził Mazowsze oraz Dolny Śląsk. Przedstawialiśmy działanie naszych profesjonalnych kosiarek w wielu ciekawych miejscach, miedzy innymi na trawiastych lotniskach i wałach przeciwpowodziowych.

Jeżeli jest zainteresowany pokazem profesjonalnych kosiarek, zadzwoń i umów się. Zapraszamy do współpracy.

 

 
 

Aktualny katalog na rok 2020 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.