CEDRUS wspiera Strażaków Ochotników

CEDRUS wspiera Strażaków Ochotników

Nasz firma od zawsze starała się być blisko klientów. Udowadniamy to co roku, przemierzając tysiące kilometrów organizując nasze pokazy sprzętu. Chcemy, aby każdy miłośnik ogrodnictwa oraz zawodowy ogrodnik wiedział, że może liczyć na nasze wsparcie zawsze gdy tego potrzebuje.

Odwiedzając setki małych miejscowości w całej Polsce zawsze byliśmy pod ogromnym wrażeniem pracy strażaków ochotników, którzy z pełnym poświęceniem służą w swoich lokalnych OSP. Remizy strażackie są bardzo często jedną z najważniejszych lokalizacji w miasteczkach i wsiach. To tam udają się w pierwszej kolejności mieszkańcy, kiedy potrzebują pomocy.

Jednak jakiś czas temu to do nas zwróciła się z prośbą o pomoc jednostka OSP Skowronno Górne. Strażacy doskonale wiedzą jak ważne jest dbanie i właściwa konserwacja sprzętu, który niezbędny jest im podczas akcji. Tymczasem jego mycie to absolutna podstawa. Dlatego ich potrzeba była jasna – myjka ciśnieniowa.

Z przyjemnością wsparliśmy OSP Skowronno Górne bezpłatnie przekazując im myjkę B&S Sprint 2300EPF. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc. Mamy nadzieję, że sprzęt będzie długo służył, pomagając w codziennej konserwacji wyposażenia.

Z naszej strony chcemy również życzyć wszystkim strażakom – zarówno ochotnikom, jak i zawodowcom – spokojnej i bezpiecznej służby. Aby zawsze było tyle samo powrotów co wyjazdów.

CEDRUS wspira Strażaków Ochotników

Aktualny katalog na rok 2024 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.