Płatności i dostawa

Płatności i dostawa

FORMY PŁATNOŚCI

Płacąc poprzez Przelewy24, zostaniesz przekierowany na odpowiednią podstronę umożliwiającą płatność online - na stronę wybranego banku. Twoja wpłata zostanie automatycznie zarejestrowana i zostaniesz o tym poinformowany w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

Płatność za pobraniem

W przypadku płatności przy odbiorze towaru (za pobraniem) należność za towar zostaje uiszczona przy jego dostawie gotówką lub kartą płatniczą, jeśli kurier posiada przy sobie terminal płatniczy.

Płatność przy odbiorze

Ureguluj płatność w chwili odbioru zamówienia w punkcie dilerskim, z którym finalizujesz transakcję.

Płatność przelewem na rachunek bankowy

Płatność przelewem na rachunek bankowy odbywa się na zasadzie przedpłaty, tzn. produkty są wysyłane po otrzymaniu przelewu na wskazany przez Cedrus rachunek bankowy. Wszystkie informacje dotyczące przelewu zawarte są w podsumowaniu zamówienia oraz wysyłane na adres e-mail po złożeniu zamówienia.

 

Wpłaty należy kierować na rachunek bankowy CEDRUS Spółka Akcyjna Ul. Przemysłowa 1, 95-060 Brzeziny.

Raiffeisen Polbank 94 1750 1093 0000 0000 3981 3521

Tytuł przelewu: Opłata za zamówienie nr………..(wpisz numer zamówienia)

 

FORMY DOSTAWY

Przesyłka kurierska

Twoja maszyna zostanie dostarczona z wybranego punktu dilerskiego pod wskazany przez Ciebie adres w ciągu 72 godzin. Maszyna będzie zapakowana w oryginalne opakowanie, maszynę należy złożyć według dołączonej instrukcji, uzupełnić oleje i rozpocząć użytkowanie.

Odbiór w wybranym punkcie dilerskim

Twoje zamówienie będzie czekało na Ciebie w wybranym punkcie dilerskim z sieci 1000 punktów na terenie całego kraju. Twoja maszyna zostanie złożona, sprawdzona i przygotowana do pracy. Tutaj znajdziesz wyszukiwarkę dilerów.

 

KOSZTY DOSTAWY

- zamówienia do wartości 800 zł netto - koszt przesyłki 21,90 zł netto

- zamówienie powyżej 800 zł netto- wysyłka gratis

Do towaru wysyłanego na palecie doliczona zostaje odpowiednia opłata za paletę. 

TERMIN DOSTAWY

Przesyłka kurierska:

- Przedmiot wysyłamy w przeciągu 72 godzin.

Odbiór w wybranym punkcie dilerskim:

- 1-5 dni roboczych.

- Zostaniesz poinformowany e-mailowo lub telefonicznie, gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru w autoryzowanym punkcie dilerskim.

REGULAMIN

 

Przejdź do SKLEPU

Aktualny katalog na rok 2024 w wersji elektronicznej. Możesz go pobrać na swój komputer w formacie PDF. Potrzebny Ci będzie do tego program Acrobat Reader.